Hosting a registrace domény

Wedos Hosting and Domains

image

Kupte si nejprodávanější hosting v ČR

Nunc molestie, libero in placerat blandit, metus lorem faucibus metus, vel rutrum arcu ligula eu quam.

  • Profesionální webhosting, který je 100% na SSD
  • Neomezený prostor pro web a neomezený přenos
  • Neomezeně databází, subdomén, počet e-mailů, ...
  • Garance dostupnosti 99,99%, DDoS ochrana
  • Ideální pro Joomla, WordPress, e-shop...

Sedm dobrých důvodů proč zvolit právě nás

1. Zkušenosti, odbornost a profesionalita.

Přes 15 let zkušeností na trhu, během kterých jsme vybudovali největší webhostingovou firmu v oboru v ČR. Internetové prostředí nám není cizí, protože jsme úspěšní i s dalšími svými projekty na internetu. Mnoho podobně zkušených firem v ČR nenajdete. S provozováním služeb webhostingu, serverhostingu a registrace domén jsme začali ještě v době, kdy byl Internet skoro sprosté   a zcela neznámé slovo...
Jsme držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD

2. Kvalitní profesionální technické zázemí, ekologický a ekonomický provoz.

Vlastní datacentrum, jedná se o jedno z nejmodernějších datacenter v ČR. Pouze dvě firmy v oboru v ČR mají vlastní profesionální datacentrum, ostatní jsou v pronájmech, což se musí projevit i v cenách poskytovaných služeb (a zároveň se většina konkurenčních firem chlubí tzv. cizím peřím, protože ukazují fotky cizích datacenter a publikují parametry, které často nemohou ovlivnit nebo  ani znát). Vzhledem k tomu, že naše datacentrum vlastníme (v rámci skupiny našich firem), tak jsme schopni ovlivnit všechny technické náležitosti tak, aby přesně sloužily k našemu účelu a tím můžeme (narozdíl od firem v pronájmu) poskytovat maximálně kvalitní služby. Naše datacentrum je vybudované z protiatomového krytu, který byl postupně přebudován na moderní profesionální datacentrum a potřebné zázemí (kanceláře, jednací prostory,sklady). Datacentrum je v nezáplavové oblasti a je vybaveno nejmodernějšími bezpečnostními prvky (SHZ, kamery, přístupový systém) a je vybaveno nejmodernějšími technologiemi UPS, motorgenerátor a klimatizacemi. Dbáme na to, aby všechny naše systémy měly co nejekologičtější a nejekonomičtější provoz! Kanceláře obsluhy jsou ve stejné budově, pouze o patro výše. Výhodou je tedy možnost okamžitého zásahu v případě problémů a zároveň nepřetržitý dohled (a tím možno odstranit  technické problémy a zároveň je tím zajištěno zabezpečení). Z pohledu zabezpečení je významné to, že ve vzdálenosti cca 100m od datacentra je stanice Městské policie a ve zhruba dvojnásobné vzdálenosti obvodní oddělení Policie ČR.  Tato poloha, v kombinaci s kamerovým systémem, alarmem, stabilním hasícím zařízením,  přístupem ovládaným přes RFID karty a otisky prstů (bude instalováno) a betonovou budovou postavenou na principu protiatomového krytu, dělá naše datacentrum něčím zcela výjimečným a zvlášť bezpečným úložištěm pro vaše data.  
S ničím neděláme tajnosti a proto informujeme od samého počátku stavby datacentra o detailech výstavby a použitých technologiích.
Jsme akreditovaným registrátorem domén .cz, .eu a do budoucna budeme i u dalších koncovek. Zároveň provozujeme vlastní autonomní systém a máme přidělené vlastní IP adresy a vlastní síť (připojení datacentra) s kapacitou 10 Gbps (v dalším roce budeme mít upgrade na N x 10Gbps včetně odpovídající zálohy). Naše síť je (přes naše partnery) přímo propagována do českého peeringového centra NIX, zároveň do slovenského peeringového centra SIX a dále do evropských peeringových center LINX, AMS-IX, DE-CIX, dále je síť přímo propagována ke dvěma tranzitním operátorům. Díky těmto parametrům je odezva z našeho datacentra skutečně rychlá a do všech důležitých peeringových center Evropy je cesta krátká, přímá a rychlá se zpožděním v jednotkách ms.

3. Bezpečnost, spolehlivost a kvalita.

Služby se snažíme poskytovat maximálně kvalitně a bezpečně a spolehlivě zároveň. Důležité síťové prvky jsou zálohované. Dbáme na zabezpečení a firewally, přičemž vycházíme z našich profesionálních  a dlouholetých zkušeností.
Díky kvalitnímu zázemí, profesionálnímu vybavení a dlouholetým zkušenostem nabízíme u všech služeb garanci  dostupnosti služeb minimálně 99,99%. 

4. Nejlepší a nejnovější technologie.

Mnoho a mnoho měsíců jsme vybírali dlouho a složitě hardware pro poskytování našich služeb. Po mnoha měsících testů, měření (jak výkonu, ale i spotřeby energií)  jsme vybrali hardware pro námi poskytované služby značku FUJITSU.  Od tohoto předního světového výrobce serverů a serverových technologií  nakupujeme nejmodernější stroje, přičemž služby jsou vzájemně zálohované a poskytované v clusteru.
Detaily o použitém HW se dozvíte o na našich stránkách, kde pravidelně informuje o všech novinkách a poskytujeme detailní informace o všech námi použitých technologiích.

5. Vynikající servis.

Z našich dlouholetých zkušeností víme, že zákaznický servis je velice důležitý. Naše servery jsou nepřetržitě  monitorovány a dohledovány. Zákaznická podpora je k dispozici pro naše klienty v přesně určenou dobu a snažíme se vždy vyhovět a problémy vyřešit v co nejkratším možném čase. Věříme, že i Vy budete spokojeni!
Mezi naše další silné stránky patří například maximální automatizace služeb, tím okamžité zřizování služeb (počínaje registrací a prodlužováním domén, přes webhosting a zřizování VPS až po plnou automatizaci dedikovaných serverů) a například i to, že nabízíme 11 různých plně automatizovaných platebních metod, které mohou naši zákazníci využít pro úhradu služeb.

6. Revoluční parametry služeb.

Rozhodli jsme se nabídnout revoluční parametry služeb, mnoho parametrů služeb je neomezených, protože víme, že moderní trendy poskytovaných služeb směřují tímto směrem. Věříme, že naši zákazníci budou spokojeni a ocení nabízené parametry. Chystáme další novinky ve službách  - určitě se máte na co těšit.

7. Revoluční ceny.

Již před mnoha lety jsme nabídli revoluční ceny (tehdy jsme byli první firma s nabídkou služeb za 200,-Kč měsíčně - v době kdy stejná služba u srovnatelné konkurence stála minimálně přes 1.000,-), dnes (po mnoha letech) tento krok opakujeme, protože se domníváme, že každý zákazník má nárok na kvalitní, ale přitom cenově dostupné služby. Rozhodli jsme se nabídnout neomezené parametry u většiny služeb a zároveň k tomu ceny, které jsou skutečně revoluční. Naše nabídka je nyní bezkonkurenční co do rozsahu nabízených služeb a přitom za ceny, které jsou mnohonásobně  nižší než nabízí (technicky srovnatelná) konkurence. 
Proč jsou naše ceny tak nízké, není to na úkor kvality? Právě naopak, zní to sice paradoxně, ale je to tak. Naše ceny jsou nízké, protože náš systém (včetně administrace a instalace a správy serverů) je maximálně automatizovaný (a tím šetříme čas nejen zákazníkům, ale i našim pracovníkům a tak jich máme ve srovnání s konkurencí méně) používáme nejmodernější a nejvýkonnější (a zároveň nejspolehlivější a tím ekonomicky výhodné) značkové stroje FUJITSU (třetí největší výrobce serverů na světě) s doživotní zárukou (což je také zahrnuto jako výhoda do ceny), přičemž dbáme na nízkou energetickou náročnost našeho provozu (spotřebu všech serverů měříme a vyhodnocujeme), naše vlastní datacentrum je ekologické a nízkoenergetické.

Recent Projects